autodesk.gif

1327964400_eduroam_logo.png

academy2crgb_94x89.gif

akreditovane_stredisko.gif

logo_msita_program.gif

msdnaa_logo_stacked_color.gif

pil_coe_black.jpg

univ3.jpg

univ2-logo.gif

hitklastr.gif

cteni_pomaha.gif

1359241200_krkraj.gif

1370296800_opvk_ver_zakladni_logolink_rgb_cz.jpg

ca_banner.gif

V této sekci naleznete ukázky z tvorby studentů SŠ. 

 

Filip Hajna je mladý herní designér, který studuje na Kyberně. Na obrázku je Viking, ochránce hradu.

 

Filip Hajna (3. ročník) je budoucí herní designér. Vyniká cílevědomostí, absolutní dochvilností a schopností překonat jakkoli obtížné zadání. Skicák, digitální tablet a Photoshop jsou nástroje, které bravurně ovládá. Přejeme mu mnoho úspěchů v jeho další tvorbě.

 

Student grafického oboru Kyberny Muller je profesionálem v oblasti polepování a dresů

 

Michal Müller právě dokončuje 4. ročník grafického oboru. Vše, co se o designu naučil, dokázal velmi efektivně přeměnit na profesionální dovednost. Na obrázku vidíme jeho realizovaný návrh polepů a dresů pro BV Racing Team, viz ještě zde a tu. Michal točí také video o tomto týmu, což majitele vedlo další investici do Michalova vybavení. Zakoupil mu 5 digitálních kamer GOPRO s příslušenstvím a zadal natočení dalších 12 závodů. Mimo to se tento grafik věnuje i webovým stránkám a 3D designu. Více naleznete v jeho portfoliu.

 

Josef Slavíček je grafický designér zaměřený na uživatelská rozhraní mobilních zařízení, studuje na SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky

 

Josef Slavíček, student 4 ročníku se zaměřil na GRAFICKÝ DESIGN, ve kterém dosáhl profesionální úrovně. Navrhuje design aplikací pro mobilní zařízení, některé z nich jsou již v prodeji. Na obrázku vidíte nejnovější věc, kterou odevzdal jako ročníkovou práci. Zde naleznete vícero ukázek josefslavicek.com

 

Lilian M. Noir je pseudonym Denisy Jarské, studentky SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, toto je její ilustrace.

 

Denisa Jarská, studentka 2. ročníku s talentem na jazyky, spisovatelskou a výtvarnou tvůrčí činnost. V umělecké oblasti vystupuje pod půvabným pseudonymem Lilian M. Noir.

 

Štěpán Brýdl je student zejména herního designu na SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, toto je jeho ilustrace.Štěpán Brýdl je studentem zejména herního designu na SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, toto je jeho ilustrace

 

Štěpán Brýdl, student 2. ročníku se zabývá konceptuálním designem pro herní grafiku, 3D modelováním (nejen do her ale i do animací) a tvorbou webů. Udělal si své portfolio na Deviantartu.

 

Dekorativní přetváření pozadí vlastních fotografií komerčně prodávaného zboží. Autorka Veronika Hanušová studuje 3. ročníkem na Kyberně.Dekorativní přetváření pozadí vlastních fotografií komerčně prodávaného zboží. Autorka Veronika Hanušová studuje 3. ročníkem na Kyberně.

 

Veronika Hanušová studuje 3 ročník a ve všech předmětech se jí daří. K jejím profesionálním zálibám patří například dekorativní adjustace fotografií různého zboží, například šperků, jak vidíte na tomto obrázku.

Nela Bagová, studentka Kyberny miluje koně, kresbu a sport.

 

Nela Bagová (3. ročník), miluje koně (i pod kapotou – viz kresba vytvořená fixy na A2 – zcela bez rozměření), ráda kreslí a vyznačuje se atletickou postavou, originálním vystupováním a tatuáží přes celá záda. Je nekonformní, ale pracovní povinnosti umí plnit na jedničku.

  

David Buršík preferuje fotografickou tvorbu, studuje další grafické techniky na SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky.

 

David Buršík, který je rovněž student 2. ročníku, se zaměřil na fotografickou tvorbu. K nahlédnutí přikládá své komerční portfolio, nabízí Vám také svůj kontakt na email: bursik.david@ssakhk.cz

 

 

David Benkovič preferuje vektorovou grafiku a další disciplíny studuje na SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky

 

David Benkovič je student 2. ročníku, jeho doménou je vektorová grafika, momentálně zdokonaluje své schopnosti kreslení v bitmapě, 3ds max a střih v Adobe Premiere.

 

Matěj Ptáček je druhým rokem na SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, chce se věnovat ilustraci pro herní design

 

Matěj Ptáček, student 2. ročníku je opět zaměřen na ilustraci, přestože má zkušenosti i s filmovou animací. Připravuje se pro praxi návrháře herního designu. 

 

Jana Tajchmanová studuje SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky a věnuje se ilustraci.

 

Jana Tajchmanová, studentka 2. ročníku je výjimečná schopností nakreslit bez předlohy a přesně jakoukoliv postavu
z kresleného filmu Lví král (Disney). Jsme ale rádi, že hledá i jiné náměty.